Ogłoszenie

Witamy, jeżeli się jeszcze nie zarejestrowałeś/aś, koniecznie się zarejestruj!

Nasze święta

Urodziny forum

Dzień rozdawania prezentów

Wiosenne kwiatki

Dzień wakacji

Magiczny dzień

Pożegnanie wakacji

Halloween

Mikołajki

Boże Narodzenie

Sylwester

Pogoda

Dzień

Przelotne opady deszczu

Temperatura: 9°C


Noc

Zachmurzenia

Temperatura: 2°C

Zasłużeni gracze

Kwiaty/Maskotka/Flaga forum

Kwiaty KAA

Twórca: Ginny

Flaga KAA

Twórca: Ginny

Team/Kontakt

 <3 Get yours @ CandieCoded <3

Admini:

Aya

e-mail: ada-forwzy2@o2.pl

gadu-gadu:

20530605


Kira

gadu-gadu:

2242746


Aki

gadu-gadu:

10466904


Podadmin:

Ginny

gadu-gadu:

12511996

Pamiętaj, z tego forum nie można nic kopiować, tematów, postów, pomysłów itd., itp. Jeżeli zostanie coś takiego zauważone niezwłocznie zgłosimy to do odpowiednich władz serwisu pun.pl Takie zachowanie może doprowadzić nawet do usunięcia strony...

#1 2010-09-13 19:03:49

 Aya

Prezydent miasta, Amu

20530605
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 3123
Punktów :   
Imię: Anastazja

Tajemnicza szkoła

Będzie to w formie pamiętnika, ale niekoniecznie. To będzie mieszanka niezgodna z zasadami gramatyki

Prolog.
Kiedyś byłam szara, teraz w moim życiu pojawiły się kolory. Siedzę właśnie na drzewie i piszę w moim pamiętniku. Oh, muszę kończyć, moja przyjaciółka mnie woła. Pamiętniczku Papa!

Był weekend. Nie wiem jaka data, ostatnio nie liczyłam dni. Siedziałam w domu przed kompem. Strasznie się nudziłam. Obejrzę sobie jakiś film - pomyślałam. W końcu wybrałam Opowieści z Narnii. Po skończonym filmie odeszłam od kompa. Oh, nie. Muszę odrobić jeszcze lekcje. Jutro znowu idę do tej nudnej szkoły. Zajrzałam do planu lekcji i zaczęłam od języka polskiego, a skończyłam na przyrodzie. Mama mnie zawołała na obiad. Całkiem smaczny, leczo z ryżem. Kolorowy obiad. Na dzisiaj kończę.


Cześć Goście

Imię: Natsuana
Drugie imię: Emilly
Nazwisko: Sweethair
Rasa: Elf
Data urodzenia: 13.10.1992
Adres: Willa Anasty - ulica Arkadii 2
Prace: Prezydent miasta, Nauczycielka szkoły, Nauczycielka szkoły magii i czarodziejstwa, Nauczycielka szkoły projektowania mody,projektantka mody, tancerka, pisarka, nauczycielka szkoły plastycznej, nauczycielka szkoły muzycznej, Aktorka, Weterynarz, Detektyw
Dzieci: Lola, Amaryl
Rangi:
Mój profil:>klik<
Znajomi: Kate, Ania, Edek, Rose, Chelsea, Rosalie, Ginny, Yumi
http://www.glitery.pl/polecam,adaforwzy

Offline

 

#2 2010-09-13 19:31:53

 Ginny

Znany mieszkaniec

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2377
Punktów :   

Re: Tajemnicza szkoła

Ogólnie rozdział jest krótki i nic się w nim nie dzieje, ale zobaczę jak będzie dalej.


Hej Goście


Imię: Ginny
Drugie imię: Karolina
Nazwisko: Granger
Rasa: syrena
Data urodzenia: 11.08.1994
Adres: Pokój nr 7, Kolorowych Snów 3
Prace: Gazeciarka, Fryzjerka, Malarka, Architekt, Weterynarz, Policjant, Redaktorka, Reżyser, Przedszkolanka, Tancerka, Trenerka zwietrząt, Lekarz
Dzieci: Natalka, Daria
Znajomi: Alex, Anasta, Rose, Edek
Rangi: Miss pierwszego dnia urodzin, Twórca kwiatów KAA
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 1

Offline

 

#3 2010-09-19 13:59:17

 Aya

Prezydent miasta, Amu

20530605
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 3123
Punktów :   
Imię: Anastazja

Re: Tajemnicza szkoła

Poniedziałek
Tragedia. Miałam kartkówkę z przyrody, chyba dostanę pałę. Jak zwykle nic więcej się nie stało. W dodatku nie było Ani.

Wtorek
Eh... nic ciekawego. Nudno... nadal Ani w szkole nie było

Środa
Pamiętniku, coś się stało. Tak w tej nudnej szkole...może wcale nie jest taka nudna. Wreszcie dzisiaj Ania wróciła do szkoły. Opowiedziałam jej o filmie, który oglądałam w weekend i powiedziałam jej - Szkoda, że w naszej szkole nie ma takich tajemnych drzwi, czy czegoś. Ona tylko przytaknęła.
Kiedy wracałyśmy z biblioteki (bo zadzwonił już dzwonek) wiecznie zamknięte drzwi były otwarte! Ah, no tak nie wiesz co to za drzwi, bo nigdy ci o nich nie mówiłam. Zawsze były zamknięte, ale razem z Anią podejrzewałyśmy, że tam jest tylko schowek na jakieś szkolne przybory do sprzątania.
Dzisiaj były one otwarte, jednak nie zdążyłyśmy zobaczyć co tam jest, bo zaraz wyszły z niego dwie nauczycielki i szybko zamknęły drzwi na klucz. Co one tam robiły?
Nie wiem... Szybko pobiegłyśmy na lekcję polskiego.
      Pani Korelska zanudzała nas jak zwykle. Siedziałam z inną koleżanką - Agatą. Zanudzała mnie kolorami długopisów, jakby to miało jakieś znaczenie...
Po skończonych lekcjach razem z Anią udałyśmy się do biblioteki, ale akurat trafiłyśmy tam w środku lekcji - godziny i nie uwierzysz, ale drzwi były otwarte!
Nagle komórka Ani zadzwoniła i okazało się, że musi iść, za nim zobaczyłyśmy co tam się znajduje. Ja oczywiście poszłam dalej. Obejrzałam się w różne strony, czy nikt nie idzie. Przeszłam przez drzwi. Ciemno było. Zrobiłam kilka kroków i po chwili zaczęłam spadać w otchłań. Nie mogłam krzyknąć, bo powietrze tamowało mój głos. Włosy latały mi wszędzie. Byłam przerażona, a jednocześnie podekscytowana, w końcu odkryłam coś magicznego. Po minucie spadania wylądowałam na czworaka na hmm... jakby to opisać... na platformie. Platforma nie była zwykła, była zbudowana jakby z cienkich rurek, przewodów i nitek. Wstałam. Wokół mnie wirowały różne napisy, może nazwy. Zaczęły coraz szybciej wirować, jakby rozpoznały intruza i chciały się go pozbyć. Wyciągnęłam rękę przed siebie. Nazwy zwolniły, wirowały coraz wolniej i wolniej, aż wreszcie zatrzymały się. Przed moją ręką pokazała się nazwa Miasteczko Candy. Chciałam dotknąć tego napisu, ale zamiast go dotknąć przeszłam na drugą stronę przez zimną, suchą wodę. Poczułam ciepły dotyk na ręku, ktoś mnie wyciągnął. Stanęła przed tak jakby ochroniarzem/policjantem. Nie wiem kim on był. Zapytał się : Kim jesteś i co tu robisz?
- To raczej ja powinnam się zapytać, co pan robi w naszej szkole?
- Szkole? Jesteśmy przecież w mieście Candy.
- W mieście? To znaczy, że ktoś tu dowodzi, tak? Więc zaprowadź mnie do niego.
- Naszym władcą jest Neilli. Eh... widać, że jesteś tu nowa, więc cię do niej zaprowadzę, a przy okazji, jak będziemy wchodzić do budynku zdejmij swoją czapkę.
- Czapkę, ale ja przecież... - w tym momencie zobaczyłam, że wyglądam całkiem inaczej niż kiedy spadałam w otchłań.
Pytałam się po drodze tego ochroniarza gdzie tak na prawdę jesteśmy. Odpowiedział, że miasto znajduje się w siódmej największej dolinie świata pun.pl. Pytałam się o co chodzi z dolinami i światem pun.pl. Teraz wiem, że świat pun.pl jest położony w podziemiach różnych szkół, jest tak jakby czwartym wymiarem. W tym świecie są różne kontynenty, doliny, każda dolina ma określony numer, który zmniejsza się. Im bliżej numer jest jedynki, tym dolina jest bardziej ważna. Kontynent na którym położone jest miasteczko Candy to Rozrywka, Hobby. Po tych wyjaśnieniach doszliśmy do ogromnego, pięknego budynku. Tak jak wcześniej prosił ochroniarz, zdjęłam swoją czarną czapeczkę. Przeszliśmy przez drzwi, pojechaliśmy windą i dotarliśmy do ogromnych drzwi. Otworzyły się same. Za drzwiami była ogromna, długa i wyciągnięta sala. Na końcu tej sali siedziała całkiem ładna dziewczyna.
- O co chodzi?
- Ta młoda dama...
- Anastazja
- Chce dołączyć do grona mieszkańców.
Królowa jakby zmierzyła mnie wzrokiem, po czym powiedziała.
- Zawsze przychodzą jakieś młode dzieci i chcą tu zamieszkać... Dobrze, przyjmuję cię, póki co będziesz wracać do swojego domu na noc i do szkoły. Nazywam się Neilli.
Neilli nigdy się nie dowiedziała, że przyjęła i stworzyła sobie wroga...
CDN


Cześć Goście

Imię: Natsuana
Drugie imię: Emilly
Nazwisko: Sweethair
Rasa: Elf
Data urodzenia: 13.10.1992
Adres: Willa Anasty - ulica Arkadii 2
Prace: Prezydent miasta, Nauczycielka szkoły, Nauczycielka szkoły magii i czarodziejstwa, Nauczycielka szkoły projektowania mody,projektantka mody, tancerka, pisarka, nauczycielka szkoły plastycznej, nauczycielka szkoły muzycznej, Aktorka, Weterynarz, Detektyw
Dzieci: Lola, Amaryl
Rangi:
Mój profil:>klik<
Znajomi: Kate, Ania, Edek, Rose, Chelsea, Rosalie, Ginny, Yumi
http://www.glitery.pl/polecam,adaforwzy

Offline

 

#4 2010-09-19 14:43:41

 Ginny

Znany mieszkaniec

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2377
Punktów :   

Re: Tajemnicza szkoła

*bije brawa* Piękny rozdział!


Hej Goście


Imię: Ginny
Drugie imię: Karolina
Nazwisko: Granger
Rasa: syrena
Data urodzenia: 11.08.1994
Adres: Pokój nr 7, Kolorowych Snów 3
Prace: Gazeciarka, Fryzjerka, Malarka, Architekt, Weterynarz, Policjant, Redaktorka, Reżyser, Przedszkolanka, Tancerka, Trenerka zwietrząt, Lekarz
Dzieci: Natalka, Daria
Znajomi: Alex, Anasta, Rose, Edek
Rangi: Miss pierwszego dnia urodzin, Twórca kwiatów KAA
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 1

Offline

 

#5 2010-09-19 15:55:31

 Aya

Prezydent miasta, Amu

20530605
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 3123
Punktów :   
Imię: Anastazja

Re: Tajemnicza szkoła

Hahah dzięki, no i był zdecydowanie dłuższy odpierwszego


Cześć Goście

Imię: Natsuana
Drugie imię: Emilly
Nazwisko: Sweethair
Rasa: Elf
Data urodzenia: 13.10.1992
Adres: Willa Anasty - ulica Arkadii 2
Prace: Prezydent miasta, Nauczycielka szkoły, Nauczycielka szkoły magii i czarodziejstwa, Nauczycielka szkoły projektowania mody,projektantka mody, tancerka, pisarka, nauczycielka szkoły plastycznej, nauczycielka szkoły muzycznej, Aktorka, Weterynarz, Detektyw
Dzieci: Lola, Amaryl
Rangi:
Mój profil:>klik<
Znajomi: Kate, Ania, Edek, Rose, Chelsea, Rosalie, Ginny, Yumi
http://www.glitery.pl/polecam,adaforwzy

Offline

 

#6 2010-10-06 18:05:12

 Aya

Prezydent miasta, Amu

20530605
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 3123
Punktów :   
Imię: Anastazja

Re: Tajemnicza szkoła

Po tej rozmowie z burmistrzem miasta ja jako Anastazja wróciłam do swojej realnej szkoły. Akurat kiedy wróciłam z drugiego wymiaru przyszła po mnie mama. Wróciłyśmy obie do domu. Zazwyczaj kiedy wracałam do domu odrabiałam lekcje i oglądałam telewizję do upadłego. Teraz jednak weszłam do domu i poszłam z plecakiem odrobić lekcje, potem nie poszłam oglądać telewizji. Zaczęłam grać na komputerze
Następnego dnia szybko zjadłam śniadanie, umyłam się, ubrałam i poszłam do szkoły. Jak zwykle byłam za wcześnie, więc czekałam na Anię. Od razu jej powiedziałam co nauczyciele ukrywają za starymi drzwiami. Po lekcjach poszłyśmy niby do biblioteki, ale tak na prawdę tylko czatowałyśmy kiedy ktoś otworzy stare drzwi.
Po 30 minutach
Wreszcie pani od przyrody weszła tam. My szybko za nią. Nie zauważyła nas, bo było zbyt ciemno, a po drugie już była najprawdopodobniej na dole. Ja szybko zawiązałam włosy w ogonek, zrobiłam krok do przodu i zaczęłam spadać. Ania zrobiła niepewny krok i poczuła również, że nagle spada.
Wylądowałam na nogach, Ania na czworaka Kiedy Ania wstawała, napisy zaczynały wirować. Ja wyciągnęłam rękę myśląc o Miasteczku Candy. Napisy zwolniły i zatrzymały się, kiedy przed moją ręką znalazł się napis Miasteczko Candy. Złapałam za rękę Anię i obie przeszłyśmy na drugą stronę przez zimną taflę wody, wychodząc suche. Ania zrobiła dziwną minę na mój widok. W końcu teraz miałam czapeczkę i w ogóle inaczej wyglądałam. Ania zresztą też. Teraz miała krótkie dwa blond kucyki


Cześć Goście

Imię: Natsuana
Drugie imię: Emilly
Nazwisko: Sweethair
Rasa: Elf
Data urodzenia: 13.10.1992
Adres: Willa Anasty - ulica Arkadii 2
Prace: Prezydent miasta, Nauczycielka szkoły, Nauczycielka szkoły magii i czarodziejstwa, Nauczycielka szkoły projektowania mody,projektantka mody, tancerka, pisarka, nauczycielka szkoły plastycznej, nauczycielka szkoły muzycznej, Aktorka, Weterynarz, Detektyw
Dzieci: Lola, Amaryl
Rangi:
Mój profil:>klik<
Znajomi: Kate, Ania, Edek, Rose, Chelsea, Rosalie, Ginny, Yumi
http://www.glitery.pl/polecam,adaforwzy

Offline

 

#7 2010-10-06 19:11:22

 Ginny

Znany mieszkaniec

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2377
Punktów :   

Re: Tajemnicza szkoła

Krótki


Hej Goście


Imię: Ginny
Drugie imię: Karolina
Nazwisko: Granger
Rasa: syrena
Data urodzenia: 11.08.1994
Adres: Pokój nr 7, Kolorowych Snów 3
Prace: Gazeciarka, Fryzjerka, Malarka, Architekt, Weterynarz, Policjant, Redaktorka, Reżyser, Przedszkolanka, Tancerka, Trenerka zwietrząt, Lekarz
Dzieci: Natalka, Daria
Znajomi: Alex, Anasta, Rose, Edek
Rangi: Miss pierwszego dnia urodzin, Twórca kwiatów KAA
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 1

Offline

 

#8 2010-10-06 19:40:46

 Aya

Prezydent miasta, Amu

20530605
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 3123
Punktów :   
Imię: Anastazja

Re: Tajemnicza szkoła

Tak, bo mi się więcej nie chciało więc urwałam.


Cześć Goście

Imię: Natsuana
Drugie imię: Emilly
Nazwisko: Sweethair
Rasa: Elf
Data urodzenia: 13.10.1992
Adres: Willa Anasty - ulica Arkadii 2
Prace: Prezydent miasta, Nauczycielka szkoły, Nauczycielka szkoły magii i czarodziejstwa, Nauczycielka szkoły projektowania mody,projektantka mody, tancerka, pisarka, nauczycielka szkoły plastycznej, nauczycielka szkoły muzycznej, Aktorka, Weterynarz, Detektyw
Dzieci: Lola, Amaryl
Rangi:
Mój profil:>klik<
Znajomi: Kate, Ania, Edek, Rose, Chelsea, Rosalie, Ginny, Yumi
http://www.glitery.pl/polecam,adaforwzy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skokitrener.pun.pl www.mfporadnik.pun.pl www.konohagakure.pun.pl www.potokowa.pun.pl www.shamanking.pun.pl